![](https://samenvoorgelderland.nl/wp-content/uploads/2021/07/Sleutel-huis-pexels.com_.jpg)
UITNODIGING 25 februari 14.00 u – 16.00 u
Themabijeenkomst over wonen nu en in de toekomst in Bronckhorst.
Locatie: Dorpshuis De Horst, St.Jansstraat 6,Keijenborg
Hoe gaat u / wilt u wonen als senior in Bronckhorst? In uw eigen woning, in een seniorenwoning, aanleunwoning, mantelzorgwoning? En kan dat wel bij de huidige “woningnood”?
Al deze vragen komen aan de orde bij de volgende sprekers:
– De heren M.Nijhof en W.Veenendaal van Zlimthuis in Doetinchem, die informatie geven over hoe pas ik mijn huis aan, hoe veilig is mijn huis, wat kan er in mijn huis. Zowel voor uw eigen huis, als een huurwoning.
– Mevr.Bea Schouten, CDA Statenlid vertelt hoe u gebruik kunt maken van de provinciale subsidie regeling “Toekomstbestendig wonen in Gelderland.”
– De heer Wilko Pelgrom, lijsttrekker CDA Bronckhorst geeft aan wat het CDA wil op gebied van wonen in de komende Raadsperiode
Maar meest belangrijk misschien wel: u kunt uw vragen stellen, ervaringen en opmerkingen aan ons kwijt.
Wij hopen u te zien op 25 februari, de koffie/thee staat klaar!
Hartelijke groet CDA Bronckhorst.
PS Hebt u nog vragen? Bel (0575 551427) of mail( r.aartsen@hetnet.nl) dan met Ria Aartsen – den Harder.